Pracujesz na wysokości? Wybierz bezpieczeństwo!

Opublikowany : 2020-01-15 21:47:21
Kategorie : ARKAS

Pracujesz na wysokości? Wybierz bezpieczeństwo!

ELEVAH 40 Move to kompaktowa i łatwa w obsłudze platforma podnosząca, stworzona z myślą o całkowitym bezpieczeństwie i wygodzie operatora. Praca dzięki niej to oszczędność czasu, wysiłku i co za tym idzie kosztów produkcji.

BEZPIECZEŃSTWO

ELEVAH 40 Move, podobnie jak wszystkie platformy ELEVAH , jest wyposażony w szereg bezpiecznych rozwiązań mających na celu zapobieganie wypadkom przy pracy i, w rzeczywistości, unikanie takich wypadków. Kosz, który charakteryzuje się typowym „otworem skrzydła mewy”, pozwala łatwo wsiadać i wysiadać, a przede wszystkim tworzy chronione miejsce pracy dla operatora. Zjazd awaryjny może być aktywowany przez operatora, aby powrócić na ziemię w każdej sytuacji awaryjnej.

WYGODA

ELEVAH 40 Move jest samobieżny: pozwala poruszać się z jednego obszaru roboczego do drugiego bez wychodzenia z niego. Jazda jest wygodna i bezpieczna dzięki niezwykle łatwemu w obsłudze sterowaniu. Operator może pracować na wysokości bez wysiłku, zachowując prawidłową postawę: większy komfort dla większej wydajności pracy.

KOMPAKTOWOŚĆ

minimalny rozmiar (99,5 × 74 cm)
wysokość maszyny zamknięta 163 cm
maksymalna wysokość robocza 4 m
waga maszyny: 162 kg
maksymalne obciążenie 150 kg
Świetna wydajność przy minimalnej masie. Super zwarty, ELEVAH 40 jest w stanie wjechać nawet w najwęższe przestrzenie, takie jak drzwi lub winda. Dzięki opatentowanemu systemowi ładowania, wyposażonemu w zdalne sterowanie, który pozwala na wykonanie wszystkich operacji pozostając na ziemi, można go bez problemu załadować do pojazdu.

GDZIE KORZYSTAĆ Z ELEVAHA 40

ELEVAH 40 jest idealny do budowy instalacji, konserwacji, czyszczenia i budowy stoisk.

WERSJA PICKINGOWA

ELEVAH 40 Move jest również dostępny w wersji Picking, zatwierdzonej jako wózek widłowy, do podnoszenia materiałów o wadze do 40 kg.

FARAONE

Udostępnij