Nowy Półmaska ochronna MB20 V FFP2 zaworek Zobacz większe

Półmaska ochronna MB20 V FFP2 zaworek

ODO/194

Nowy produkt

8,00 zł brutto
6,50 zł netto

8,00 zł za szt.

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt lub cenę

Półmaska ochronna MB20 V FFP2 zaworek

Półmaska ochronna MB20 V FFP2 zaworek


Prosimy wypełnić poniższe pola, obsługa sklepu skontaktuje się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anulu lub 

Więcej informacji

Półmaska ochronna MB20 FFP2

Opis:
Półmaska filtrująca jednokrotnego użytku  MB 20 FFP2 NR D stanowi kompletny sprzęt ochrony układu oddechowego przed aerozolami z cząstek stałych i ciekłych.

Półmaska przeciwpyłowa jest przeznaczona do ochrony układu oddechowego przed aerozolami z cząstek stałych lub aerozolami na bazie wody (pył, dym) oraz aerozolami ciekłymi (mgły), o ile stężenie fazy rozproszonej tych aerozoli w powietrzu nie przekroczy wartości 10 x NDS.

Czasza półmaski wyposażona jest w zacisk nosowy, dwie taśmy nagłowia niewymagające regulacji, wykonane z syntetycznej taśmy gumowej. Półmaska została zaprojektowana tak aby była łatwa w dopasowaniu do kształtu twarzy i zapewniała komfort podczas długiego użytkowania.

Zastosowanie zaworu wydechowego pozwala zmniejszyć stężenie dwutlenku węgla i wilgotność wewnątrz czaszy półmaski a także zmniejsza opory wydechowe.

Półmaska zapewnia ochronę przed pyłami takimi jak:
pył węglowy zawierający wolną krzemionkę powyżej 10%, pyły azbestu, miedzi, baru, tytanu, wanadu, chromu, manganu, spaliny silników wysokoprężnych, pleśń i grzyby.

Klasa: P2

NDS: 10 x NDS

Normy / Certyfikaty:
EN 149: 2001+A1:2009
Dyrektywa 89/686/EWG
CE
Certyfikat WE/S/2706/2017