Szkolenie okresowe adm.biuro samokształcenie Zobacz większe

Szkolenie okresowe BHP administracyjno biurowe - online

SZK/BHP/017

25,00 zł brutto
25,00 zł netto

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt lub cenę

Szkolenie okresowe BHP administracyjno biurowe - online

Szkolenie okresowe BHP administracyjno biurowe - online


Prosimy wypełnić poniższe pola, obsługa sklepu skontaktuje się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anulu lub 

Więcej informacji

Szkolenie okresowe BHP dla pracowników administracyjno-biurowych

Szkolenie przeznaczone jest dla szerokiej grupy pracowników zatrudnionych na stanowiskach administracyjno - biurowych, m.in.: księgowych, referentów ds. biurowych, kadrowych, asystentów, bibliotekarzy, sekretarek, recepcjonistów, pracowników administracji państwowej i samorządowej, a także wielu innych pracowników na stanowiskach administracyjno-biurowych, których praca dodatkowo odbywa się przed ekranem komputera.

Aby zrealizować szkolenie musisz wykonać kilka prostych kroków:

Krok 1:

Wybierz potrzebną liczbę szkoleń.

Krok 2:

Opłać szkolenie

Krok 3:

Pierwszego roboczego dnia po zaksięgowaniu płatności skontaktujemy się z Tobą i prześlemy Ci dostęp do szkolenia. W przypadku większej liczby pracowników, prześlemy specjalny plik Excela do wypełnienia najpotrzebniejszych danych, aby utworzyć indywidualne konta dla wszystkich pracowników z listy.

Krok 4:

Po uzyskaniu dostępu zaloguj się na otrzymane w wiadomości e-mail dane (login i hasło) na stronie arkas.eszkolenia.info

Krok 5:

Zapoznaj się z materiałami szkoleniowymi

Krok 6:

Przystąp do egzaminu. Po uzyskaniu pozytywnego wyniku, certyfikat potwierdzający zrealizowanie szkolenia wygeneruje się automatycznie w formacie PDF. Będzie on dostępny na koncie klienta oraz zostanie przesłany na podany adres poczty elektronicznej, który można zapisać na dysku lub wydrukować.

Jeśli pilnie potrzebujesz odbyć szkolenie indywidualnie przejdź do strony https://arkas.eszkolenia.info/.Jeżeli potrzebujesz szkolenie dla większej grupy pracowników skontaktuj się z nami e-mailowo szkolenia@arkas-bhp.com lub tel. 606 125 015, a my postaramy się jak najszybciej udzielić informacji na temat sposobu i ceny uzyskania dostępu do szkoleń.